Proběhlé výstavy  >  David Vávra

N ovinky O galerii A ktuální výstavy P roběhlé výstavy I nteriér D ruzí o nás P artneři K ontakty N apište nám M apa stránek

David Vávra

David Vávra Akademický architekt David Vávra se narodil 9. března 1957 v Praze-Braníku, kde také od té doby žije. Zde na 1 km² se odehrály všechny podstatné situace — naivní dětství v obrysech architektury EXPO Brusel 58 a v místním dřevěném kostele skautský slib, konfirmace, svatba, křtiny čtyř dětí. Po gymnáziu studoval čtyři roky na stavební fakultě ČVUT a čtyři roky na Akademii výtvarných umění. Pracuje jako architekt — řada realizací především v Praze a okolí. Průvodce a spoluautor seriálu Šumná města (televizní naučně populární seriál o moderní architektuře). Občasný básník, zvláště při slavnostních příležitostech. V osmileté periodě se zabývá porcelánovými hrnky.
Radovan Lipus V sobotu 28.8.2004 od 18 hodin proběhla v klubaru Pavlač ve spolupráci s filmovým klubem projekce několika dílů televizního cyklu stylizovanách dokumentů o památkách moderní architektury ŠUMNÁ MĚSTA Radovana LIPUSE a vernisáží byla zahájena v Galerii Pod Svícnem výstava prací Davida VÁVRY nazvaná KRESBY Z PRÁZDNIN, která potrvá do 2.10.2004. Součástí večera byla i diskuse s oběma aktéry.


Z kalendáře Šumná a bezbranná 2004 ...

Na místě města struktury rostlé
Tupý hangár - v něm regály sprosté
A místo parku, obydlí nebo snění
KAUF LAND zem na prodej
Či ke koupení.

zpět   |   nahoru   |   domů
 

 
 
administrace
943 545 / 1
       
Všechna práva vyhrazena / © 2008 Pod Svícnem o.s. / realizace nextWEB